2013   2014   2017   2015   2012   2016


18.12.13 Čerstvé ovocie vypredané, začíname striha...zobraziť celú novinku
Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste si zakúpili jabĺčka, hrušky a hrozno z našej produkcie. Zásoby sa nám podarilo pred Vianocami úspešne dopredať. O najbližšom dostupnom ovocí, ako moruše, alebo čerešne, Vás budeme v novinkách informovať. A čo teda robíme? Chlapi začali strihať a prepilovať ďalšie stromy v sade. Pre tých ľudí, ktorí majú cestu okolo, alebo by sa radi zastavili aj teraz, alebo počas budúceho roka stále platí, že celoročne predávame aj všeličo iné, a zásoby sa budú postupne rozrastať. Nájdete u nás sušené jablká, Jabloňu, ale aj sušenú zeleninu, jablkové šťavy a bio medy, bio medovinu. Tiež tu celoročne predávame aj bylinkové čaje vo vákuu, propolisové mastičky, sirupy,... Takže nech sa páči. Zastavte sa a sami sa pozrite.... Tešíme sa Vás. Otv...
25.03.13 Pred Veľkou nocouzobraziť celú novinku
Zima sa nás ešte nechce pustiť, ale jar je už nezadržateľne predo dvermi. Spod snehu vykúkajú snežienky a narcisy naťahujú zelené listy, včeličky počas tých teplejších dní vyleteli z úľov a pod brestami je počuť ich hlasný bzukot. Sliepky nám konečne začali znášať po zime vajíčka. Stále máme zásoby jabĺk z minuloročnej sezóny. Ak máte jablká radi, prídite a nakúpte si ešte, zanedlho totiž sklad vypíname.
04.02.13 V údiarnizobraziť celú novinku
Keď deti vyrastajú na gazdovstve, a rodičia sú s gazdovstvom zajedno, nie je nič výnimočné, že sa dobrovoľne a s radosťou zapájajú do takmer všetkých činností a udalostí bežného dňa. Inak to nebolo ani naposledy. Ako Zorka spolu s gazdom nakladala slaninu do údiarne. Nuž a mimochodom, po dvoch dňoch odmäkku nám opäť dosnežilo dobrých desať centimetrov.
12.11.13 Jabloňa - zhustená jablková bio šťava!zobraziť celú novinku
Rozhodli sme sa opäť naplno naštartovať výrobu zhustenej jablkovej šťavy v bio kvalite - Jablone. Mnohí ju už poznajú, aj ako Biopotravinu roka 2006, ale akôr pre jej inakosť, prírodnú a výbornú chuť. Tieto dni je už na sklade, nabalená do troch rôznych balení v skle - 106ml, 390ml a 720ml. Tí, ktorí chcú vedieť viac, kliknite si v najbližších dňoch na časť o ovocí. Tam bude jej vyobrazenie, popis tohto koncentrátu aj jej cena.
28.10.13 Nasušené!zobraziť celú novinku
S radosťou Vám môžme oznámiť, že sa nám podarilo za poslednú dobu pre Vás pripraviť, viacero noviniek, ktoré Vám určite zachutia. Okrem čerstvých jabĺčok v sklade, spolu zo zimnými hruškami u nás nájdete aj výrobky z našich jabĺk. Nabalené máme prvé balíčky chrumkavých sušených jabĺk na dlhé zimné večery. Prídite, neoľutujete!
•1•