2013   2014   2017   2015   2012   2016


11.09.14 AKCIA NA MESIAC SEPTEMBER!!!zobraziť celú novinku
Pozor, pozor! Tento mesiac platí akcia na jablko ANGOLD. Za cenu 1 Eur za kilo prvej triedy ho nájdete u nás na sklade. Je to kvalitná zimná odroda vyšľachtená v ČR krížením odrôd Antonovka x Golden delicious. Dužina je veľmi krehká, šťavnatá, sladko-kyslastá. Konzumne dozrieva v novembri až v januári. Je samozrejme jedlé aj teraz, a veľmi vhodné na odšťavovanie. Skladuje sa do marca.
27.08.14 Utorkové pravidelné rozvozy do Bratislavy!zobraziť celú novinku
Tento týždeň sme zahájili rozvozy po Bratislave. Každý utorok vyráža skoro ráno auto priamo zo sadu až k záujemcom, či už súkromníkom, alebo prevádzkam. Ak máte záujem o dovoz priamo do domu, alebo na nejaké rozvozné miesto v Bratislave, ozvite sa nám, pošleme bližšie informácie o podmienkach.... Tešíme sa na spoluprácu! V prípade, ak by boli viacerí záujemci z iného mesta na Slovensku, vedeli by sme ovocie doniesť aj inde.
07.10.14 Doma v záhradezobraziť celú novinku
V októbrovej samostatnej prílohe mesačníka Doma v záhrade okrem zaujímavých postrehov a článkov o hospodárení a o pestovaní drevín, aj typy na prípravu zdravých pokrmov... a jednostranový článok s fotografiami o nás a o sade....a o tom ako fungujeme. Ďakujeme za uverejnenie!
25.09.14 Pozor pozor, závoz na sever Slovenska!zobraziť celú novinku
Ak bývate v Banskej Bystrici,v Martine alebo v Žiline, chystáme na budúci týždeň, pravdepodobne vo štvrtok 2.10, závoz našich jabĺk týmto smerom. Ak by ste mali záujem o naše jablká na uskladnenie, ale nemáte auto, je to šanca dostať sa k zdravým jabĺčkam na uskladnenie. Samozrejme, nie je to klasický bedničkový systém, a tak sa to netýka mini objednávok 5-10-15 kíl. Ideálne je dať dokopy viac rodín a zväčšíte tak objednávku. Všetky bližšie informácie pošleme mejlom. Nechodíme pravidelne, je to skôr veľmi ojedinelé, a tak, až máte záujem ozvite sa do utorka 30.9., aby sme Vám všetko stihli nabaliť. V prípade, že ste na trase, Hlohovec, Piešťany, Trenčín, Považská Bystrica .... je možné ísť spať aj touto trasou.
01.10.14 Akcia Handmade na Jamaice v Bratislave vo Vlč...zobraziť celú novinku
Vážení a milí, až by ste boli túto sobotu 4.10. 2014 v Bratislave, pozývame Vás na zaujímavú akciu, kde budeme predávať naše jabĺčka a spolu s kuchármi variť pre vás aj jablkové aj iné špecialitky, koláčiky a pohánkové palacinky.... Viac na fb - https://www.facebook.com/events/600862700022719/a tu je pozvánka od usporiadateľov Milí priatelia, v sobotu 4. októbra sa pri obľúbenom podniku Jamaica vo Vlčom hrdle (pri hrádzi za Slovnaftom) uskutoční príjemná akcia pre všetky vekové kategórie zameraná na krásne handmade výrobky, domáce vegetariánske a vegánske dobrotky, príjemné koncerty s rodinnou atmosférou. Budete mať možnosť postretávať úžasných šikovných ľudí, zúčastniť sa zaujímavých workshopov a hlavne načerpať poriadnu dávku pozitívnej energie. Máte sa na čo te...
•1•