2013   2014   2017   2015   2012   2016


30.11.15 Kto bol dneska ráno o piatej hore?zobraziť celú novinku

27.10.15 Jablkovo-hrušková bio VýŽivazobraziť celú novinku
Toho roku sme opäť zavárali, v malom. Výsledok je jedinečný. Pre deti, aj pre dospelých. Bez cukru.
07.12.15 Projekt životzobraziť celú novinku
Milí priatelia, v sobotu 12. decembra sa v dome kultúry Dúbravka v Bratislave uskutoční veľké zimné stretnutie sympatizantov a kamarátov spoločného komunitného Projektu Život. My sa tam ocitneme s našimi ovocnými výrobkami, čerstvými aj balenými, s ochutnávkou jablkovej šťavy a inými pochúťkami tiež. Akcia pre verejnosť je od 10tej hodiny doobeda do večerných hodín. Cieľom tohto podujatia je opäť sa zísť na jednom mieste, kde budete mať možnosť stretnúť a podporiť šikovných a kreatívnych ľudí kúpou ich krásnych výrobkov (a pokojne tým vyriešiť vianočné darčeky pre najbližších), zúčastniť sa divadielok pre deti, rôznych workshopov, jogy, diskusií a v neposlednom rade i koncertov. Viac informácií: http://projekt-zivot.sk/ (stránka je priebežne aktualizovan...
17.06.15 Čerešnezobraziť celú novinku
Ak by ste mali záujem o naše bio čerešne, je možnosť samozberu, alebo vám ich po dohode vieme naoberať. Množstvo je menšie, do 40 = 50 kíl. +-. Chuti sú však neopakovateľnej. Vhodné na priamy konzum, zaváranie, a aj do lekváru.
07.07.15zobraziť celú novinku
Máte chuť sa skvele občerstviť? Tak práve v tejto chvíli sú tieto mňamky na ceste do Nitry, Bratislavy a Žiliny. Už zajtra sa objavia na pultoch: V Nitre ich nájdete v predajni SanusVita na ulici Palárikova 8, oproti Svetluške...., v Žiline taktiež v SanusVita, zdravej predajni na ulici A.Bernoláka asi 19 (-: a v Bratislave aj v Bio Slnečnici na Kvačalovej 49. Neváhajte čerstvé, zdravé, osviežujúce!
•1•