Naši partneri


can't open file
www.bioshop.sk       Prírodná kozmetika, liečivé produkty. Váš online kontakt s prírodou.
www.bioprevas.sk       Bioovocie, biozelenina, biomaso a iné dobroty z fariem priamo ku Vám. Bioprevás predáva naše jablká v Bratislave.
www.wolf.sk       Lesoochranárske zoskupenie VLK, ktoré vzniklo ako iniciatíva na záchranu prirodzeného lesa na Zemi ako základnej povinnosti našej generácie voči generáciám nasledujúcim.
www.evkatkacka.sk       Tkáči, pracujú s prírodnými materiálmi a tkajú koberce, tašky, prestierania, plátna, obrusy, dekorácie, vrecká, vrecúška na bylinky a iné.
www.lesana.eu       Ručne vytvorené originály z dreva, textilu, papiera a iných prírodných materiálov:
www.biomed.sk       Výborný bio medík, bio medovina, bio medovica, propolis a iné z východného Slovenska - z oblasti Levočských vrchov.
www.ved.sk       Stránka Miroslava Švického a jeho ženy Ladomíry nielen o tom, čo je to vedomectvo, ľudové tradície a prírodný spôsob života a životnej filozofie
www.tiferet8.sk       Rodina Blehových, ktorá sa zaoberá prírodným liečiteľtvom, prírodnými technikami na udržanie si zdravého tela a ducha. Ponúkajú rôzne semináre, a okrem iného, vyrábajú a učia ako používať telové sviečky.
www.kovlad.sk       Zaujímaví, šikovní mladí remeselníci
www.agrokruh.sk        Táto stránka je prezentáciou niekoľkoročnej práce venovanej aplikovaniu princípov trvalej udržateľnosti v profesionálnom zameraní - pestovateľa zeleniny - Jána Šlinského.
www.svetbedniciek.sk       
www.plnaspajza.sk       víziou je podporiť a šíriť produkty slovenských výrobcov, ktorí sa snažia s vierou a odvahou zachovať tradičné slovenské potraviny, receptúry a to najdôležitejšie - zdroje.
http://centrumvelcice.webnode.sk/rndr-maria-blehova/