2013   2014   2015   2012


03.12.12 Vianočné šteniatkazobraziť viac
Napriek tomu, že som vysvetľovala Gaštanke ako by bolo vhodné nemať dva krát v roku šteniatka, sa mi to nejak vymklo z rúk a Gaštanka je opäť spokojná mamina. Malé gaštanky sú na svete! A sú k svetu! Pomaličky si rastú ako z vody a ak by ste chceli, tak pred Vianocami, už k 15.temu decembru budú k odberu. Ten fešák, tretí zľava, je jediný chlap vo svorke.
23.12.12 Vietnamci si poradia v každom počasízobraziť viac
Čo robia vietnamci v zime? Teda vietnamské prasiatka? Predsa to, čo by robili všetci normálni ľudia, spia si v teplej slame v brlohoch, akurát namiesto televízora majú výhľad na zimnú nádielku snehu. A dnes teda perinbaba práši od rána. Iba keď ich niekto vyruší vyskočia z teplých pelechov, aj si zabudnú časť slamy na čumákoch a nachvíľu odbehnú do bezpečnej vzdialenosti. Dnes vstali až na obed, veď načo by si močili nôžky, keď je tak chladivo... a tak som sa pobrala domov aj ja.
03.12.12 Nakuknite s nami medzi zajacezobraziť viac
Dnes ráno som ako vždy išla nakŕmiť aj zajace. Trošku z karfiolu, trošku z ovsa, trošku sena, vodičku a jabĺčka. Akurát, že som neodolala a dve jablká som im po ceste zjedla. (-: Ešte, že som aj dnes nakukla do Hektorovej a Anežkinej \"spálne\". Namiesto chuchvalcov jej kožúšteka som konečne našla štyri schúlené klbká s dlhými uškami. Aha! Dve čierne a dve sivé.
Najnovšie prírastkyzobraziť viac
Koncom apríla sa našej Gaštanke - hladkosrstej jazvečíčke a Herkulesovi - drsnosrstému jazvečíkovi narodilo 5 maličkých šteniatok. A mimochodom, dvaja psíkovia sú ešte stále nezadaní. Ak by ste mali záujem, ozvite sa nám. K odberu budú okolo 10. mája. Bližšie informácie Vám radi dopovieme.
04.05.12 Zo života našich mačiekzobraziť viac
Alebo o tom ako Čoko počúvala (nedeľné rádio) až nakoniec zaspala...
•1•